Skip links

Minecraft’ın En Güzel Resource Pack’leri

MİNECRAFT’IN EN GÜZEL RESOURCE PACK’LERİ

Minecraft, 10 seneyi aşkın bir süredir oyun severlere hizmet veren bir oyun platformudur. Bu oyun sayesinde binlerce çocuğun pratik zekâsının geliştiği söylenmektedir. Nitekim oyun içerisine göz attığımız zaman çocuklar başta olmak üzere tüm bireylerin zekâsına faydalı olabileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Minecraft oyununun modları ve sürümleri olduğu gibi bir de kaynak paketleri bulunmaktadır. Bu kaynak paketlerine Texture Pack ve Resource Pack adı verilmektedir. Bu paketler sayesinde klasik ve sıradan bir Minecraft görüntüsünden sıkılan oyuncular, yeni ve daha kaliteli görseller ile çok daha eğlenceli zamanlar geçirebiliyorlar. Minecraft resource pack adı altında örnek vermek gerekirse, oyun içerisinde birçok uygun kaynak paketleri bulunmaktadır. Bazı kaynak paketleri şu şekildedir;

  • Yapılar İçin Kullanılan Paket
  • Pvp İçin Kullanılan Paket
  • Sadece Görünüm Sevenler İçin Kullanılan Paket (Default Pack)

Minecraft’ın en güzel resource pack’leri hangileri diye soracak olursanız, sizler için tüm beğenilen paketleri hazırladık. Gelin hep birlikte inceleyelim;

Minecraft The Random Dot’s 8×8 Kaynak Paketi

Minecraft The Random Dot’s 8×8 kaynak paketi, oyuncuların fps anlamında oyundan çok daha fazla performans almalarını sağlıyor. Bu paket sayesinde dokular oldukça sade ve animasyon filmi gibi bir yapıya sahip oluyor. Üstelik renkler yine canlı ve temiz olmasının dışına çıkmamış gözüküyor. Bu mod sayesinde oyundan yüksek performans alabilirsiniz.

3D Swords Pack (3 Boyutlu Kılıçlar Kaynak Paketi)

3D Swords Pack sayesinde oyun içerisindeki kılıçlar üç boyutlu bir hal alıyor. Oyunun fps sorununu da ortadan kaldıran paketlerin başında gelen 3D Swords Pack sayesinde Minecraft oyununda çok daha fazla zevk almaya başlıyorsunuz.

Pack Nation 70k Animasyonlu PvP Kaynak Paketi

Pack Nation 70k, kaynak paketleri arasında kullanıcıların en beğendiği pakettir. Özellikle 2016 yılında itibaren binlerce kişinin takip ettiği bir sayfada yapılan ankette en beğenilen paket Pack Nation 70k seçilmişti. Bu paket sayesinde oyun içerisindeki zırhlar ve silahlar çok daha kaliteli bir görünüm almış gözüküyor. Pack Nation ve Jaba tarafından çizilen bu pakette tüm saldırı araçları yüksek kaliteli animasyon görüntüsüne sahip.

Sugarpack Kaynak Paketi

Sugarpack kaynak paketi içerisindeki grafikler, diğer paketlere göre çok daha eskiyi anımsatıyor. Fakat eski dediğimize sakın aldanmayın. Bu pakette kullanıcıların en beğendiği paketler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Sade ve şirin grafik severler için bu paket, çok kullanışlı gözüküyor. Basit olmasının yanında çok kullanılır bir paket olan Sugarpack kaynak paketi ile bilgisayarınızın kasma sorunu varsa o da ortadan kalkmış oluyor.

Norzeteus Space Kaynak Paketi

Minecraft’ın kaynak paketleri arasında en beğenilenler içerisinde en enteresan paket, Norzeteus space kaynak paketi diyebiliriz. Bu paket sayesinde Minecraft, oyuna tam bir gök bilimleri sevdası katmış gözüküyor. Uzayı ve bilimi sevenler için oldukça kaliteli bir paket. Oyun içerisindeki zevki hat safhalara çıkardığı tartışma götürmez. Aynı zamanda bu paket içerisinde 3D modellemeler de mevcut.

Lazuli Plains Kaynak Paketi

Metropol haritaları için çok kullanışlı bir kaynak paketi. Minecraft oyununda eğer şehir haritası oynayacak ya da şehir haritası kuracak bir projeniz varsa, kullanmanız gereken kesinlikle Lazuli Plains kaynak paketi diyebiliriz. Hayatta kalma modunda tavsiye etmeyeceğimiz bu modu, şehir modlarında oynayarak çok eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

SlenderCraft Kaynak Paketi

Korku oyunlarının atası olarak kabul edilen Slendar Man’in Minecraft’a uyarlanmış paketi. SlenderCraft kaynak paketi ile korku haritalarından alınan zevki çok daha fazla arttırabilirsiniz.

 

Yorum Bırak

Name*

Website

Yorum